Paulini - Michalici

We wtorek 19 kwietnia na boisku przy al. Dygasińskiego o godz. 14.15 odbył się ostatni mecz fazy grupowej Kleryckiej Ligi Piłki Nożnej. Nasza drużyna podjęła walkę z klerykami WSD Michalitów.

W pierwszej połowie spotkania zdobyliśmy 2 gole.

Druga połowa okazała się o wiele lepsza i bogatsza w bramki. Początek nie był zbyt łagodny dla nas. Po kilku minutach rywale mogli się cieszyć z celnego strzału, który dał im pierwszą - i na szczęście - ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Wynik 2-1 dla Paulinów. Kolejne minuty upływały z bardzo dobrym wynikiem dla naszego zespołu. Długo nie trzeba było czekać i nasi napastnicy strzelali do bramki rywala jak szaleni. Do końca spotkania strzelono jeszcze 5 bramek. Wynik końcowy 7-1 dla WSD Paulinów.

To spotkanie było bardzo korzystne dla naszego zespołu. Był to ostatni (trzeci) zwycięski mecz fazy grupowej. Bracia spisali się na medal. Wszystkie trzy mecze zakończyły się sukcesem, a wyniki mówią same za siebie. Ogromne gratulacje należą się braciom, którzy godnie reprezentują naszą wspólnotę seminaryjną. Czekamy na kolejne zwycięstwo w fazie półfinałowej. Nie znamy jeszcze naszego przeciwnika. Jednak mamy chęć i motywację, aby w tym roku akademickim zająć pierwsze miejsce w Kleryckiej Lidze Piłki Nożnej.

Życzymy powodzenia naszym braciom i czekamy na kolejne relacje z meczów.