Paulini - Michalici

We wtorek, 8 listopada, o godzinie 16, na stadionie przy ulicy św. Jadwigi odbył się pierwszy mecz fazy grupowej Kleryckiej Ligi Piłki Nożnej, w którym naszymi przeciwnikami byli bracia klerycy WSD Zgromadzenia Księży Michalitów.

Do połowy wynik wynosił 3-1, a druga połowa była o wiele bogatsza w bramki – do końca strzelono jeszcze 6 bramek z naszej strony. Wynik ostateczny ustalono na 9-1 dla WSD Paulinów. Był to pierwszy mecz fazy grupowej, bardzo korzystny dla naszego zespołu, bo to zwycięstwo doda nam skrzydeł do dalszych walk na arenach piłkarskich i zmotywuje do zdobycia pierwszego miejsca w naszej grupie.

Gratulacje dla braci grających, którzy reprezentują naszą wspólnotę. Życzymy im dalszych sukcesów!

Bramki w naszej drużynie strzelali:

Br. Brunon Makar ­ 5

Br. Jeremy Santoso ­ 3

­Br. Ignacy Nimpa  1

Skład reprezentacji WSD Paulinów: br. Ignacy Nimpa, br. Brunon Makar, br. Jeremy Santoso, br. Juraj Tirpak, br. Maciej Atras, br. Michael Dragun, br. Jure Josipović, br. Paweł Sidun (bramkarz)